Podium

Angelika Maciejewska jest w naszej jednostce od niedawna. Młoda i ambitna aplikantka ma różnorodne zainteresowania ale przede wszystkim uwielbia biegać. Od kilku lat oddaje się swojej pasji odnosząc sukcesy. Biega z sercem, dla osób niepełnosprawnych, prowokuje biegowo w każdej edycji, a także modli się biegając, w pielgrzymkach biegowych. Nasza koleżanka w aktywny sposób świętuje również wszelkie jubileusze takie jak np. 300-lecie koronacji Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. Na ten rok, plany Angeliki są ambitne, między innymi pielgrzymka biegowa z Ukrainy do Częstochowy. Cieszymy się z takiego pracownika i jesteśmy pewni, że dzięki swojej pasji Angelika jest w pełni sprawna by służyć mieszkańcom naszego miasta.

 
Formularz kontaktowy
 

Joomla Forms makes it right. Balbooa.com

Oznakuj swój rower

Mistrzowie parkowania

Akcja zima

Nie pal liści!

Psia akcja

Śmieci

Strefa wolna od dymu

Gorąca pułapka

Straż Miejska w Gliwicach
ul. Bolesława Śmiałego 2A
44-121 Gliwice
Telefon: (32) 231-69-55, Fax: (32) 338-19-80
NIP: 631-22-56-965 REGON: 276706186
 

Wykorzystywanie plików COOKIE - więcej informacji...