fbpx
27 stycznia 2022

Alkohol, miejsce publiczne, dwie interwencje

Złośliwi twierdzą, że boimy się interwencji wobec nietrzeźwych, agresywnych mężczyzn… Naprawdę?
image_pdfimage_print

W środę (26.01.2022 r.) około 11:30 otrzymaliśmy informację, o dwóch mężczyznach zakłócających porządek publiczny na Placu Piastów (dzielnica Śródmieście, rejon 6). Kiedy przyjechaliśmy na miejsce, świadkowie wskazali nam wspomnianych mężczyzn.
Z uwagi na ich stan obydwaj zostali przewiezieni do Izby Wytrzeźwień. Jeden z nich zaczął być agresywny na tyle, że perswazja nie odnosiła skutków. W związku z tym, po kilkukrotnym ostrzeżeniu, użyliśmy środków adekwatnych do przywołania pana do porządku. Sprawa będzie miała ciąg dalszy.

Tego samego dnia, kilka godzin później, około 14:30, na ulicy Bohaterów Getta Warszawskiego (dzielnica Śródmieście, rejon 6) zatrzymał nas mężczyzna z prośbą o podjęcie interwencji w związku z zakłócaniem porządku publicznego. Wskazał przy tym osobę, której zachowanie wskazywało na nietrzeźwość, była agresywna, groziła mu, używając przy tym słów wulgarnych. Wskazany mężczyzna odmówił wylegitymowania się, pozostał przy tym agresywny. Po kilkukrotnym wezwaniu, do zachowania zgodnego z prawem oraz ostrzeżeniach, użyliśmy środków adekwatnych do przywołania mężczyzny do porządku. Następnie został on przewieziony do Izby Wytrzeźwień, gdzie ponownie stał się agresywny. Uniemożliwiliśmy mu zakłócanie porządku, po czym mężczyzna trafił pod opiekę pracowników. Ta sprawa również będzie miała ciąg dalszy.

foto: pixabay.com

 

 

Udostępnij:
Open chat
Potrzebujesz pomocy?
Jak możemy Ci pomóc?
Skip to content