11 stycznia 2021

Twój dzielnicowy - Rejon 3

REJON III

Dzielnicowymi rejonu są:
starszy inspektor Edward Moreń (numer służbowy 035)
młodszy specjalista Artur Zybała (numer służbowy 082)

tel. 515-365-752

KONTAKT:

Pod numerem (32) 231-69-55

e-mail: sekretariat@smgliwice.pl

Rejon III obejmuje Dzielnice: Politechnika, Sośnica, Ligota Zabrska, Baildona
Terytorium Rejonu III obejmuje obszar w następujących granicach:
– ul. Chorzowska wzdłuż drogi rowerowej do ul. Bieńka (ul. Bieńka nie należy do Rejonu III),
– ul. Bieńka do ul. Krakusa (ul. Krakusa nie należy do Rejonu III),
– ul. Poniatowskiego (ul. Poniatowskiego nie należy do Rejonu III) do ul. Zabrskiej,
– ul. Zabrska do torów kolejowych,
– torami kolejowymi do ul. Piwnej,
– ul. Piwna ( nie należy do Rej. III),
– ul. Hlubka (nie należy do Rej. III),
– ul. Częstochowska do ul. Moniuszki,
– ul. Moniuszki do ul. Kłodnickiej,
– ul. Kłodnicka do ul. Częstochowskiej,
– ul. Wrocławska do ul. Pszczyńskiej,
– ul. Pszczyńska do granicy miasta,
– od strony południowej autostrada A-4.

Wykaz ulic wchodzących w skład Dzielnicy Baildona:
– Akacjowa,
– Baildona,
– Bł. Czesława,
– Brzozowa,
– Chałupnicza,
– Chorzowska,
– Dębowa,
– Franciszkańska,
– Gajdy,
– Gdańska,
– Grabowa,
– Grażyny,
– Hutnicza,
– Idy,
– Jagiellońska,
– Jaworowa,
– Jesionowa,
– Jodłowa,
– Kapliczna,
– Kostki,
– Królewskiej Tamy,
– Królowej Jadwigi,
– Krzywa,
– Lindego,
– Młodego Hutnika,
– Modrzejewskiej,
– Nad Bytomską,
– Odlewników,
– Olszynki,
– Paulińska,
– Pola,
– Przewozowa,
– Robotnicza,
– Sportowa,
– Szara,
– Szczepanowskiego,
– Świętej Anny,
– Świętej Cecylii,
– Świętej Elżbiety,
– Świętej Katarzyny,
– Topolowa,
– Towarowa,
– Zabrska.

Wykaz ulic wchodzących w skład Dzielnicy Ligota Zabrska:
– Błonie,
– Ceglarska,
– Cicha,
– Dojazdowa,
– Dolna,
– Górna,
– Górników,
– Klonowa,
– Kujawska do nr 11 nieparzyste,
– Okrężna,
– Panewnicka,
– Płażyńskiego,
– Pocztowa,
– Pszczyńska od nr 133 do końca nieparzyste i od nr 200 do końca parzyste,
– Rymera,
– Samotna,
– Świętego Jacka,
– Świętego Józefa.

Wykaz ulic wchodzących w skład Dzielnicy Politechnika:
– Akademicka,
– Arkońska,
– Banacha,
– Bolesława Krzywoustego,
– Częstochowska,
– Gorzałki,
– Kaszubska,
– Konarskiego,
– Kujawska od nr 2 do nr 12a parzyste,
– Lutycka,
– Łużycka,
– Moniuszki,
– Piramowicza,
– Plac Krakowski,
– Skłodowskiej-Curie,
– Wrocławska,
– Zimnej Wody.

Wykaz ulic wchodzących w skład Dzielnicy Sośnica:
– Beskidzka,
– Bieszczadzka,
– Bracka,
– Chodźki,
– Cmentarna,
– Drzymały,
– Dzionkarzy,
– Gankowa,
– Generała Bema,
– Generała Sikorskiego,
– Głogowska,
– Goduli,
– Gromadzka,
– Jedności,
– Jesienna,
– Karpacka,
– Kasprowicza,
– Korczoka,
– Kujawska od nr 200 do końca,
– Limanowskiego,
– Młodego Górnika,
– Młodopolska,
– Młodzieżowa,
– Na Filarze,
– Nadbrzeżna,
– Niedurnego,
– Odrowążów,
– Plac Mariacki,
– Pogodna,
– Poznańska,
– Przedwiośnie,
– Przyszłości,
– Pusta,
– Reja,
– Reymonta,
– Skarbnika,
– Sołtysia,
– Stabika,
– Staszica,
– Sudecka,
– Szczęść Boże,
– Sztygarska, Szybowa,
– Świętego Michała,
– Tatrzańska,
– Tylna,
– Wawelska,
– Węglowa,
– Wielicka,
– Wiślana,
– Wschodnia,
– Zawodna,
– Związkowa,
– Żeromskiego.

Skip to content