fbpx
30 kwietnia 2021

Zniknął nieużytkowany pojazd... z lasu

Zgłoszenie nieużytkowanego pojazdu również może być zaskakujące. W styczniu takie wpłynęło takie zgłoszenie z ulicy Fiołkowej (dzielnica Łabędy).
image_pdfimage_print

Sprawa okazała się być trudniejsza, niż się wydawało. Pojazdem okazał się niebieski Fiat Seicento, który nie stał jednak na drodze lecz… w lesie. Jego postój tam stanowił zagrożenie dla środowiska – wyciekające płyny, rozrzucone elementy, ostre krawędzie. Stan pojazdu dodatkowo się pogorszył po jego dewastacji…

Po ustaleniu szczegółów ujawniono, że właścicielem terenu jest Skarb Państwa – Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe. Nawiązano współpracę z innymi podmiotami, ustalono dane właściciela pojazdu, a o sprawie poinformowano Nadleśnictwo Brynek, któremu przekazano realizację. W tym czasie kilkukrotnie wykonywano kontrole tego miejsca pod kątem dalszej dewastacji i występujących zagrożeń. Ostatecznie po przeprowadzeniu procedury pojazd został usunięty z końcem marca 2021 r. Teren został uprzątnięty we współpracy z Mieszkańcami oraz Radą Dzielnicy.

Udostępnij:
Open chat
Potrzebujesz pomocy?
Jak możemy Ci pomóc?
Skip to content