fbpx

Graffiti, bohomazy - część 4

image_pdfimage_print

Jakie dokumenty należy mieć przy sobie?
Jeżeli decydujecie się Państwo, na osobistą wizytę na Policji czy w Straży Miejskiej, warto pamiętać jakie dokumenty trzeba mieć ze sobą, żeby wizyta przebiegła sprawnie i nie było potrzeby powtarzania jej.
Podstawowy dokument to dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający tożsamość.
Kolejny, to dokument potwierdzający własność posesji, na której znalazło się graffiti. Jeżeli są państwo administratorem lub użytkownikiem może to być dokument potwierdzający te uprawnienia.
Ostatni ważny dokument to wyliczenie strat, jakie Państwo ponieśli bądź będą musieli ponieść, żeby przywrócić miejsce, gdzie znajduje się graffiti do stanu pierwotnego. Dodatkowo można ze sobą przynieść zdjęcia, wydrukowane lub na nośniku elektronicznym. Ważne, by wnieść o ich dołączenie do zawiadomienia.

Dlaczego warto to robić ?
Reagowanie na negatywne zdarzenia to obowiązek nie tylko służb profesjonalnie zajmujących się ochroną porządku publicznego, ale każdego z nas. Chuligani niszczący cudzą własność, muszą liczyć się z karą, z jej nieuchronnością. Wspólnie możemy sprawić, że będzie nam w przestrzeni publicznej lepiej, spokojniej, bezpieczniej.

 

Poprzednie części cyklu można znaleźć tu:

Graffiti. Bohomazy – część 1

Graffiti, bohomazy – część 2

Graffiti, bohomazy – część 3

Udostępnij:
Open chat
Potrzebujesz pomocy?
Jak możemy Ci pomóc?
Skip to content